Neotrix

Poczta głosowa: Dzięki tej usłudze każdy będzie mógł zostawić Tobie wiadomość jeśli nie będziesz mógł odebrać telefonu. Nagrana wiadomość trafi na Twoją skrzynkę e-mail. Usługa może się włączać gdy nie odbierasz lub nie jesteś dostępny.

Transfer połączeń: Dzięki tej funkcji możesz przełączyć rozmowę przychodzącą na dowolny numer wewnętrzny na Twoim koncie.

Połączenia konferencyjne: Bez problemu możesz konwersować z wieloma osobami naraz. Możesz np rozmawiać z trzeba różnymi osobami jednocześnie.

Przekierowanie połączeń: Możesz ustawić przekierowanie połączeń przychodzących na dowolny numer telefonu (wewnętrzny, stacjonarny lub komórkowy). Usługę możesz zaprogramować gdy nie odbierasz, jesteś niedostępny lub włączyć przekierowanie bezwarunkowe.

Prezentacja numerów przychodzących i wychodzących: Możesz zablokować wybrane kierunki, na które nie mogą być wykonywane połączenia.

Panel zarządzania: Wszystkie usługi i opcje możesz konfigurować dzięki łatwemu i przejrzystemu panelowi zarządzania dostępnemu przez www na stronie www.panel.voip-partner.pl.

SMS: Wysyłaj w wygodny sposób SMSy z panelu zarządzania.

Muzyka podczas czekania: Odtwarzaj dowolną muzykę zamiast standardowego sygnału połączenia.

Połączenia video: Umożliwia transmisję obrazu wideo podczas rozmowy.

Znajdź mnie: Umożliwia przełączenie połączenia osoby dzwoniącej na kolejne numery telefoniczne dopóki połączenie nie zostanie odebrane.

Numery skrócone: Przydatne, jeśli często dzwonisz pod te same numery.

Biling Online: Przeglądaj historię połączeń w panelu zarządzania.